6D STAR ASKI YÜZ GERME

6D STAR ASKI YÜZ GERME

Paylaş:

Silhouette Soft™ (Gençlik İpi) özellikle orta ve alt yüz bölümlerinde oluşan hacim kayıplarına ve cilt sarkmalarına karşı etkili yöntemdir. Bileşenleri doğal ve tamamen emilebilirdir .(Polilaktik asit 3,0 sütur ve Laktit Glikolid 82-18 çift yönlü koniler)

Ağrılı bir yöntem midir?

İşlem öncesi lokal aneztezik ilaçlar kullanılır. Bu nedenle işlem sırasında ağrı duymazsınız.

İşlem ne kadar sürmektedir?

İşlem süresi ortalama 30 ila 60 dk sürmektedir.

İşlemin etkisi ne kadar sürer?

Etki uyguladıktan hemen sonra başlar ortalama 12-18 aya kadar devam eder. Kişinin yapısına göre bu süre 24 aya uzamaktadır. Ayrıca, 3. haftadan başlayarak fibroblastik ve kolajen doku oluşumu (bağ dokunun uyarılması ile aktive olması) ile birlikte daha kalıcı sonuçlar elde edilir. Kişinin yaşı ve yaşam biçimi estetik sonuçların ömrünü etkileyebilir.

Hangi bölgelerde kullanılır ?

Özellikle, orta ve alt yüz sarkmalarında kullanılan en iyi yöntemlerden biridir. Diğer PDO iple ve/veya Botox, dolgu gibi uygulamalarla kombine edilebilir.Yanak bölgesi, burun kenarı çizgilerinde (nazolabial), çene hattı toparlanmasında (jow line) ve kaş kaldırmada uygulanabilir.

İşlem öncesi ne yapmalıyım?

Beklentilerinizi ve sorularınızı doktorunuzla görüşmenizi öneririz. Daha önce geçirdiğiniz tedavileri ve kullandığınız ilaçları da söyleyiniz.

İşlem sonrası ne yapmalıyım?

Tedaviden sonra iş hayatına ve sosyal hayata hemen geri dönebilirsiniz.

Silhouette Soft™ (Gençlik İpi) güvenlidir. 2015 yılında ise Amerika’nın en ciddi inceleme kurumu olan FDA (Federal Drug Adiministration) onayını alarak güvenirliliğini kanıtlamıştır. Her estetik tedavide olduğu gibi hafif şişlik, kızarıklık veya morarma olabilir. fakat bunlar birkaç gün içinde kaybolur. Tedaviden hemen sonra normal aktivitenize dönebilirsiniz. Ancak, egzersiz ve yüz masajından kaçınmanız önerilir.

Bilgi ve Danışma Formu

Ziyaretçi Yorumları

Meslek hayatı boyunca çok sayıda yurt içi ve yurt dışı eğitim kongreleri sempozyumlar ve estetik kozmetik dermatoloji alanında kurslara katılmıştır. Uzman Doktor Sevda Demirbulak 2022 yılı itibari ile siz değerli danışanlarına ve hastalarına kendi kliniğinde hizmet vermektedir.