Gençlik aşısı fiyatları – Jalupro V-Lift Süperhydro 6 nokta lifting tekniği

Gençlik aşısı fiyatları – Jalupro V-Lift Süperhydro 6 nokta lifting tekniği

Paylaş:

Gençlik aşısı terimi ve mezoterapi terimlerini açıklayarak başlayalım yazımıza. Mezoterapi cildin orta tabakasına tedavi amacıyla enjekte edilen tüm tedavilerin ortak adıdır. Gençlik aşısı ise yüz ve dekolte bölgesine cildin gençleşmesi adına yapılan mezoterapilerin adıdır. Bu amaçla kullanılan farklı firmalar ve farklı teknikler mevcuttur. Kliniğimizde uzun yıllardır bu amaçla kullandığım Jalupro gençlik aşısı kullanıyoruz.

Jalupro V lift içerdiği aminoasit, peptidler ve yoğun hyaluronik asit sayesinde cildin nem oranını düzenleme ve kollajeni uyarmada elimizi güçlendiren bir gençlik aşısıdır.

Jalupro v-lift super hydro içeriğinde neler var?

Toplam 7 aminoasit, 3 oligopeptid ve 80 mg hibrit hyaluronik asit içermektedir. Glisin, proline ve lisin kollajen ve elastin sentezinde yapı taşı olarak görev yaparken 3 oligopeptid fibroblast aktivasyonunda görev alır. Alanin, valin, arjinin ve lösin aminoasitleri de cilt yenilenmesi için destek sağlamaktadır. Fibroblastlar kollajen sentezleyen hücrelerimizdir. Hyaluronik asitin hibrit yapıda olması enzimatik parçalanmayı geciktirdiği için ömrünü uzatan bir faktördür.

Jalupro V-lift nasıl uygulanır?

Cildimizin dinamik ve genç görünmesini sağlayan deriyi alttaki dokulara ve kemiğe asan ligamentlerdir. Yaşla beraber bu ligamentlerde esneme ve gevşeme meydana gelmektedir. 6 nokta lifting tekniğiyle asıcı ligamentlerimize bolus tarzında verdiğimiz Jalupro ile hem lift sağlamış oluyoruz hem de ligamentin onarılmasını desteklemiş oluruz.
İşlem sonrasında lifting etkisi başlar ve yeni kollajen sentezi sayesinde 1 ayda süreç tamamlanır ve ciltte canlılık parlaklık görmek mümkün olabilir. Cildin ihtiyacına göre 6 ay aralıklarla uygulamak yeterli olabilmektedir. Ancak çok hasarlı ciltlerde 3 ay aralarla desteklemek önerilmektedir. Kliniğimizde kollajeni aktifleştiren lazer uygulamaları ile de kombinasyonlar öneriyoruz.

Jalupro fiyatları nedir?

Jalupro markasının 3 gençlik aşısı bulunmaktadır. En etkili lifting yapan formu v-lift superhydo formudur. Hepsi ulaşılabilir fiyatlardadır. Kliniğimizde daha sıklıkla uyguladığımız Jalupro v-lift super hydro 2023 seans fiyatı ülke genelinde 7500-10000 tl arasında değişebilmektedir.

Bilgi ve Danışma Formu

Ziyaretçi Yorumları

Meslek hayatı boyunca çok sayıda yurt içi ve yurt dışı eğitim kongreleri sempozyumlar ve estetik kozmetik dermatoloji alanında kurslara katılmıştır. Uzman Doktor Sevda Demirbulak 2022 yılı itibari ile siz değerli danışanlarına ve hastalarına kendi kliniğinde hizmet vermektedir.