Gıdı lipoliz – gıdı eritme

Gıdı lipoliz – gıdı eritme

Paylaş:

Gıdı bölgesi kişiyi görsel olarak rahatsız edebilen bazen kilo vermeye rağmen inatçı olabilen bir bölgedir. Gıdı lipolizde amaç çene altında biriken fazla yağ dokusunu eritmektir.

Gıdı lipoliz lazerle yağ doku parçalanarak yapılabildiği gibi mezoterapi ile de gıdı eritme sağlanabilmektedir. Kliniğimizde gıdı eritmede mezoterapi ürünlerini kullanmaktayız.

Gıdı lipoliz mezoterapi ürünleri yağ dokusunu parçalayan fosfatidilkolin ve deoksikolik asit bileşenlerini içerir. Belirlenen oranlarda 3 hafta aralıklarla gıdı lipoliz amacıyla kullanılır. İlk seanstan itibaren gözle görülür sonuçlar almak mümkün olmaktadır. İlerleyen düzeylerde gıdı problemlerinde tekrarlayan seanslar gerekebilir.

İşlem sonrasında bol su tüketimi önerilir. Elbette diyet tedavi desteği sonuç başarısını artırır. İşlem sırasında ve sonrasında ağrı hissi genellikle olmamaktadır. İşlem sosyal hayattan geri kalmanıza sebep olmamaktadır.

Gıdı eritme işlemi ulaşılabilir fiyatlarda olup enjeksiyonla uygulanan bir sistemdir. Öncesinde lokal anestezik kremler uygulandığı için ağrı duyusu minimal hissedilebilir. İşlem sonrasında da normal hayatınıza devam edebilirisiniz.

Detaylı bilgi ve ücretsiz ön görüşme randevunuz için klinik telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Bilgi ve Danışma Formu

Ziyaretçi Yorumları

Meslek hayatı boyunca çok sayıda yurt içi ve yurt dışı eğitim kongreleri sempozyumlar ve estetik kozmetik dermatoloji alanında kurslara katılmıştır. Uzman Doktor Sevda Demirbulak 2022 yılı itibari ile siz değerli danışanlarına ve hastalarına kendi kliniğinde hizmet vermektedir.