HIFU fokus ultrason cihazıyla neler yapıyoruz?

HIFU fokus ultrason cihazıyla neler yapıyoruz?

Paylaş:

HIFU yani fokus ultrason cihazı temelde cilt altında SMAS tabakasını hedef almaktadır. 4.5 mm başlığı SMAS tabakasını hedef alırken 3mm başlığı sayesinde derin dermis ısıtılarak kollajen üretimi başlatılır. Her iki başlığı birlikte kullanıldığında hem ciltte lifting hem de kollajen sentezi ile sıkılaşma sağlanabilmektedir.

Gıdı lipoliz amacıyla HIFU kullanabilmekteyiz. Gıdı bölgesinin yoğunluğuna göre lipoliz mezoterapisi ekleyebiliyoruz. Yine başlık derinliği gıdınızın yoğunluğuna göre seçilebilmektedir.
Alt yanak inceltme amacıyla HIFU fokus ultrason kullanabiliyoruz. Yine bu bölgede hedefimiz hem incelme hem de lifting olmaktadır. Daha parlak canlı bir cilt kollajen uyarısı sayesinde elde edebilmekteyiz.

Göz çevresi kırışıklık tedavisi ve kaş kaldırma amacıyla da fokus ultrason cihazını kullabiliyoruz. Operasyon gerektirmeyen durumlarda veya botoks tercih etmeyen danışanlarımızda fokus ultrasonla bu bölgede sonuç almak mümkün olmaktadır.

Boyun gençleştirme ve dekolte gençleştirme amacıyla fokus ultrason yine zor bölgelerde ameliyatsız çözümler sunabilmektedir. Boyun gençleştirmede dolgu tercih etmeyen danışanlarımız için HIFU öncelikli tercihimiz olmaktadır.

Özetle HIFU odaklı ultrason sistemi tüm yüz, boyun ve dekoltede gençleştirme ve sıkılaşma işlemlerinde ağrısız ve kanama morluk olmadan kişiyi sosyal hayattan koparmadan kullanılabilen bir cihazdır. Özellikle dışarıdan işlem fark edilmesin ve enjeksiyonları tercih etmeyen danışanlarımızın rahatlıkla tercih edebileceği bir uygulamadır.

Bilgi ve Danışma Formu

Ziyaretçi Yorumları

Meslek hayatı boyunca çok sayıda yurt içi ve yurt dışı eğitim kongreleri sempozyumlar ve estetik kozmetik dermatoloji alanında kurslara katılmıştır. Uzman Doktor Sevda Demirbulak 2022 yılı itibari ile siz değerli danışanlarına ve hastalarına kendi kliniğinde hizmet vermektedir.