Lazer epilasyon fiyatları

Lazer epilasyon fiyatları

Paylaş:

Lazer epilasyon kalıcı ve konforlu epilasyon işlemi sağladığı için günümüzde hem kadınlar hem de erkeler tarafından çokça tercih edilen uygulamalar arasındadır. Epilasyon fiyatları birçok sebeple farklı fiyatlarda olabilmektedir. Lazer epilasyon fiyatlarını belirleyen konulardan bahsetmek daha uygun olacaktır.

Lazer epilasyonda fiyatları belirleyen en önemli unsurların başında cinsiyet gelmektedir. Çünkü kadın kıl yapısı ve erkek kıl yapısı birbirinden farklıdır. Ayrıca vücut alanı olarak da erkek vücut alanı daha geniş kıl yoğunluğu da daha fazla olmaktadır. Bu fiyatlar üzerinde etkisi olan bir faktördür.

Bilinenin aksine erkek kılları kadına oranla daha erken bitmez. Testosteron hormonu elbette erkeklerde daha fazladır. Bu durum da yeni folikül oluşumuna ve daha uzun seanslara ihtiyaç duymanıza sebep olabilir.

Epilasyon seans sayıları da kişiye göre ve vücut bölgesine göre değişebilir. Kliniklerde sıklıkla ödeme kolaylığı açısından 6 veya 8 seans satılan paketler fiyat olarak daha avantajlı olabilmektedir. Kişi tek tek gelip ödediği fiyatlara göre kampanyalı olarak yaklaşık %30 indirim avantajı sağlayabilir. Elbette verilen bu seans sayıları sizleri yanıltmasın. Bu demek değildir ki 6 seans sonunda kıllarınız tamamen bitecek. Ancak şunu söylemek mümkün ki iyi bir cihazla (FDA onaylı yani etkisi kanıtlanmış) yapılan tedavi sonrasında giden kıllar tekrar gelmeyecektir.
Fiyatı belirleyen bir diğer durum da elbette cihazın etkinliği ile sertifikalarının tam olmasıdır. Sertifikalar ve bakanlık onayları bize kullanılan cihazın kalıcı epilasyon etkisinin olduğu ve sağlığa zarar vermediğinin kanıtıdır. Zaman ve para kaybetmemek adına bu tür cihazları seçmenizi tavsiye ederim.

Özetlersek lazer epilasyon fiyatlarını belirleyen faktörler cinsiyet, uygulama alanı bölgesi, cihaz kalitesi olarak özetlenebilir. Klniğimizde orijinal buz lazer sistemi soprano ice platinium kullanmaktayız.

Bilgi ve Danışma Formu

Ziyaretçi Yorumları

Meslek hayatı boyunca çok sayıda yurt içi ve yurt dışı eğitim kongreleri sempozyumlar ve estetik kozmetik dermatoloji alanında kurslara katılmıştır. Uzman Doktor Sevda Demirbulak 2022 yılı itibari ile siz değerli danışanlarına ve hastalarına kendi kliniğinde hizmet vermektedir.