Lazerle Dudak Yenileme İşlemleri

Lazerle Dudak Yenileme İşlemleri

Paylaş:

Dudak yenilenmede lazerler kullanıyoruz. En sık kullanılan lazerler fraksiyonel lazer işlemleridir. Amacımız dudak derisini yenilemek ince çizgileri azaltmaktır.

Lazer işlemleri ile hafif bir dudak dolgunluğu etkisi görebiliriz. Ancak bu dolgu işlemindeki gibi uzun süreler devam etmez.

Ayda bir kez tekrarlandığı durumlarda daha kalıcı sonuçlar elde edebilmekteyiz.

Dudak derisine nem vermek istediğimiz durumlarda dudak vitamini olarak bilinen düşük molekül ağırlıklı hyaluronik asitler kullanılabilmektedir. Hem dudaklara nem vermiş oluyoruz hem de dolgu istemeyen ama hafif hacim tercih ettiğimiz durumlarda güzel bir seçenek sunuyor bizlere.

Dudak vitamini dediğimiz işlem bir mezoterapi işlemidir. Kullanılan ürün kalitesi işlem sonucunu etkiler. Elbette steril şartlarda ve uygun yetkin kliniklerde yaptırmanızı tavsiye ederim.

Bilgi ve Danışma Formu

Ziyaretçi Yorumları

Meslek hayatı boyunca çok sayıda yurt içi ve yurt dışı eğitim kongreleri sempozyumlar ve estetik kozmetik dermatoloji alanında kurslara katılmıştır. Uzman Doktor Sevda Demirbulak 2022 yılı itibari ile siz değerli danışanlarına ve hastalarına kendi kliniğinde hizmet vermektedir.