Nefertitilift nedir?

Nefertitilift nedir?

Paylaş:

Yaş aldıkça cildimizde gevşeme, ince kırışıklıklar ve bunlara bağlı çene hattında düzensizleşme ve boyun cildinde sarkmalar ile çizgilenmeler oluşabilir. Tedavi çözümlerinde birçok seçenek bulunmaktadır. Bunların başında hepimizin aşina olduğu botilunum toksin uygulamaları, lazer, odaklı ultrason gibi cihazlı uygulamalar ve mezoterapi gençlik aşıları gelmektedir.

Nefertiti antik çağlardan günümüze gelmiş estetik ve güzellik sembolüdür. Keskin çene hatları, uzun çizgisiz boyun, çıkık elmacık kemikleriyle günümüz estetik kriterlerine uyan bir figür olmuştur. Bu nedenle bu tedavi bütününe Nefertitilift diyoruz.

Nefertitilift protokolünde danışanlarımıza ihtiyacına göre HIFU odaklı ultrason ve gıdı lipoliz mezoterapi, nefertiti gençlik aşısı ile lazer lifting uygulamaktayız. Odaklı ultrason tedavisi tek seans olup etkisi 1-2 yıl devam ederken lazer lift ve mezoterapi 4 seans ayda bir kez uygulamak gereklidir. Tedavi yaz ve kış aylarında her iki cinsiyetten danışanlarımız için uygundur. Belirli bir yaş skalası yoktur. Cildinizin ihtiyaçları ön görüşmede belirlenerek yol haritası oluşturmak sağlıklı olacaktır.

Özetle Nefertitilift boyun çene hattını düzenlemek ve cilt kalitesini artırmak için uyguladığımız tedaviler bütünüdür. Detaylı bilgi için klinik telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Bilgi ve Danışma Formu

Ziyaretçi Yorumları

Meslek hayatı boyunca çok sayıda yurt içi ve yurt dışı eğitim kongreleri sempozyumlar ve estetik kozmetik dermatoloji alanında kurslara katılmıştır. Uzman Doktor Sevda Demirbulak 2022 yılı itibari ile siz değerli danışanlarına ve hastalarına kendi kliniğinde hizmet vermektedir.