Plexr ile göz kapağı estetiği

Plexr ile göz kapağı estetiği

Paylaş:

Plexr plazma enerjisi kullanan cilt yüzeyini buharlaştırarak etki eden bir cihazdır. Deri yüzeyindeki bazı et benlerinin tedavisinde ve son yıllarda sıklıkla uyguladığımız ameliyatsız göz kapağı estetiğinde kullandığımız bir cihaz.

İşlem anestezi gerektirmediği ve ofis şartlarında uygulanabilir olması nedeniyle sık tercih edilmektedir. Lokal anestezi içeren kremler ile 10 dk beklemenin ardından kişinin göz kapağı sarkmış bölgelerine uygulama yapılır. Plexr ile ameliyatsız göz kapağı estetiği yaklaşık 30 dk sürmektedir. İşlem sonrasında kabuklar oluşur ve bu kabuklar yaklaşık 1 hafta içerisinde dökülerek alttan yeni cildiniz oluşur.

Ameliyatsız göz kapağı aldırma işleminde hasta seçimi önem arz eder. Lekeye yatkınlık olmayan ve beyaz tenli kişilerde sonuçlar çok daha başarılır. İşlem sonrasında yara bakımı önem arz eder. Güzel bir sonuç için işlem kış ayalarında tercih edilmedir. Güneşten korunmak her şartta gereklidir.

Plexr ile göz kapağı aldırma işlemi hem konforlu hem kısa sürede gerçekleştirebileceğiniz bir tedavi olmakla birlikte operasyonun yerini tutmamaktadır. Özellikle göz kapağınızda deri ve birlikte torbalanma ve fıtıklaşma probleminiz varsa bu tedavi yerine göz kapağı operasyonu seçmek daha doğru olacaktır.

Özetlersek plexr ile göz kapağı estetiği her yaştan kişiye uygulanabilmektedir. Ameliyatsız göz kapağı estetiği fiyatları ulaşılabilir rakamlarda olup operasyonu ertelemek isteyen danışanlarımız için iyi bir seçenek olabilir.

liniğimizde uzun yıllardır uygulamaya devam ettiğimiz ameliyatsız göz kapağı estetiği yaptırmayı düşünen danışanlarımız ücretsiz ön görüşmeden faydalanıp kendilerine uygun olup olmadığını sorabilirler.

Bilgi ve Danışma Formu

Ziyaretçi Yorumları

Meslek hayatı boyunca çok sayıda yurt içi ve yurt dışı eğitim kongreleri sempozyumlar ve estetik kozmetik dermatoloji alanında kurslara katılmıştır. Uzman Doktor Sevda Demirbulak 2022 yılı itibari ile siz değerli danışanlarına ve hastalarına kendi kliniğinde hizmet vermektedir.