Tek bölge botox uygulaması ve fiyatları

Tek bölge botox uygulaması ve fiyatları

Paylaş:

Botilunum toksin bilindiği üzere mimik kırışıklığı tedavisinde kullanılan protein yapıda bir ilaçtır. Sıcak ortamda bozulduğu için +4 santigrad derece altında buzdolabında saklanmalı ve taşıma sırasında yine buz aküleriyle taşınmalıdır. Bozulmuş ilaçlar kırışıklıklarınızda açılma olmamasına sebep olabilir.

Tüm yüz botox uygulamalarında bizler alın bölgesi (frontal kas), kaş ortası (glabella) ve göz çevresi kaz ayakları (orbicularis oculi kası) uygulamalarından bahsetmiş oluruz. Tüm yüz botilunum toksin (tüm yüz botox, tüm yüz dysport) uygulaması 2023 fiyatları ortalama 3000-4000 tl arasında değişmektedir. Tek bölge botox uygulama fiyatı 1500-2000 TL. Tek bölgeden kasıt kaş ortası yani glabella veya göz çevresi kaz ayaklarıdır.

Alın çizgileriniz başladıysa alın, kaş arası ve göz çevresi total uygulamadan daha çok fayda görürsünüz. Çünkü alın kası geniş bir kas grubu olup kaş ortası glabellar kas grubu ve göz çevresindeki orbicularis oculi kasıyla iletişim halindedir. Sadece alın frontal kası bloke edersek kaşlarınız yukarı doğru değil tersine aşağıya doğru basılacak ve kötü bir görünüme sebebiyet verecektir.

Özetlersek danışanlarıma tavsiyem botilunum toksin uygulamalarında en iyi sonucu almak için hekiminizin doğru yönlendirmelerine güvenmeniz olacaktır. Her danışanım özeldir ve biriciktir. İhtiyaçları da her kişinin farklı olabilir. Amacımız karşılıklı yüz yüze görüşmede kaslarınızın hareketleri de göz önüne alınarak sizlere en yakışan toksin uygulamasını yapmaktır.

Detaylar için klinik telefonlarımızdan bizlere ulaşabilir ücretsiz ön görüşme taleplerinizi oluşturabilirsiniz. Whatsap +90 554 790 78 97 tel: 0242 505 68 14

Bilgi ve Danışma Formu

Ziyaretçi Yorumları

Meslek hayatı boyunca çok sayıda yurt içi ve yurt dışı eğitim kongreleri sempozyumlar ve estetik kozmetik dermatoloji alanında kurslara katılmıştır. Uzman Doktor Sevda Demirbulak 2022 yılı itibari ile siz değerli danışanlarına ve hastalarına kendi kliniğinde hizmet vermektedir.