Dolgusuz dolgu nedir?

Dolgusuz dolgu nedir?

Paylaş:

Dolgu kullanımı günümüzde giderek yaygınlaşıyor. Genç yaşlarda dudak dolgusu ileri yaşlarda orta yüz, yanak ve çene dolguları daha sıklıkla uyguluyoruz.

Klinikte en çok hyaluronik asit dolguları tercih ediyorum. Boyun ve el gençleştirmek amaçlı ise kalsiyum hidroksiapetit dolgu önceliğim oluyor.

Peki nedir bu dolgusuz dolgu?

Aslında bir tekniğin adıdır dolgusuz dolgu uygulaması. Bu uygulama ile çok az dolguyla yüzümüzün lifting noktalarına küçük küçük dokunarak hem şişmeden hem daha az dolguyla daha iyi sonuç almayı hedefliyoruz.

Ortalama 1 veya 2 cc dolguyla yüzünüzde canlılık vermeyi ve gençleşmeyi hedefliyoruz. Etkisi ise 1-1.5 yıl devam etmektedir.

Kliniğimde ön görüşmede kişinin cilt yapısı uygunsa ve beklentisi uygunsa sıklıkla tercih ettiğim uygulamalardan biri oluyor. Cilt kalitesini artırmak için kollajen aşılarıyla ve lazerli işlemlerle de kombinasyonlar başarılı olmaktadır.

Bilgi ve Danışma Formu

Ziyaretçi Yorumları

Meslek hayatı boyunca çok sayıda yurt içi ve yurt dışı eğitim kongreleri sempozyumlar ve estetik kozmetik dermatoloji alanında kurslara katılmıştır. Uzman Doktor Sevda Demirbulak 2022 yılı itibari ile siz değerli danışanlarına ve hastalarına kendi kliniğinde hizmet vermektedir.