HIFU Fokus Ultrason Fiyatları Nasıl Belirlenir?

HIFU Fokus Ultrason Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Paylaş:

High intense focus ultrasound (HIFU) cilt altı SMAS tabakasına enerji yollayarak termal hasar ve iyileşme oluşturur. Yüz germe ameliyatlarında kullanılan SMAS tabakası gerildiği zaman yüzümüzde de lifting yani yukarıya taşınma olmaktadır.

İşlemin etkili olması için cihazın etkisinin kanıtlanmış olması gerekir. Yani FDA onayları ve CE belgeli uzun yıllardır kendini kanıtlamış cihazlarda başarı şansı yüksekken her HIFU cihazı elbette aynı etkide değildir. HIFU bir cihaz adı değil, bir tedavi yönteminin adıdır. Bu halde uygulayıcı kişinin uygulama teknikleri önemli olduğu gibi cihazın markası da önem arz etmektedir. Etkisi kanıtlanmış cihazların atış başına belli maliyetleri olmaktadır. Tüm yüz uygulamalarında kliniğimizde ortalama 550-650 atış gibi total atış sayısına ulaşıyoruz.

Elbette uygulanan kliniğe ve hastanın tercih ettiği bölgelere göre maliyetler değişmekle birlikte tüm yüz ve gıdı uygulamaları ortalama fiyatları 2024 yılı itibariyle 25bin tl civarındadır. Etkili cihazlarda uygulama tek seans olup 1 ila 1.5 yıl iyilik hali devam etmektedir.

Kliniğimizde orijinal hıfu cihazı olan doublo-s fokus ultrason cihazını kullanıyoruz. Etkili sonuçlar almaktayız. Her işlemde olduğu gibi öncesinde hekiminizle ön görüşme yapıp sizin isteklerinizle tedavinin uyumunu gözden geçirmek faydalı olacaktır.

Bilgi ve Danışma Formu

Ziyaretçi Yorumları

Meslek hayatı boyunca çok sayıda yurt içi ve yurt dışı eğitim kongreleri sempozyumlar ve estetik kozmetik dermatoloji alanında kurslara katılmıştır. Uzman Doktor Sevda Demirbulak 2022 yılı itibari ile siz değerli danışanlarına ve hastalarına kendi kliniğinde hizmet vermektedir.