Medikal cilt bakımı- Hydafacial cilt bakımı fiyatları

Medikal cilt bakımı- Hydafacial cilt bakımı fiyatları

Paylaş:

Cildimiz bizleri dış etkenlerden koruyan bir zırh gibidir. Ayrıca güzelliğimizin önemli bir parçasıdır. Parlak ve sıkı bir cilt bizi daha genç ve dinamik gösterir. Medikal cilt bakımları cildimizin siyah nokta ve gözenek problemlerinin iyileşmesine katkı sağladığı gibi cilt tonu eşitleme, kuru hassas cildi yatıştırmaya yardımcı olmaktadır.

Düzenli yaptırdığınız medikal cilt bakımları ve ev devam ürünleri cildinizi desteklemeye yardımcı olacaktır. Bazı durumlarda dermatologunuz cildinize uygun ek tedavileri önerebilmektedir. Bu tedaviler arasında reçete edilen topikal veya sistemik ilaçlar bulunabilir.

Kliniğimizde medikal cilt bakımları ulaşılabilir fiyatlarda yapılmakta olup cildinizin ihtiyacına göre hyaluronik asit serum, C vitamin serum, treneksamik asit serum ve retinoik asit serumlarla desteklenmektedir. Ayrıca cilt bakımına gelen her danışanımıza dermatoloji uzmanı doktorumuz tarafından günlük cilt bakım rutini oluşturulmaktadır.

Hydarfacial medikal cilt bakımları kişinin cilt gereksinimine göre 2 veya 3 hafta aralıklarla düzenli yapılmalıdır. Ev tedavisiyle desteklenmelidir.

Özetlersek cilt bakımları cildimizin ihtiyacını desteklemek amacıyla yapılan yardımcı tedaviler grubundadır. Gereklilik durumunda lazer tedavileri, mezoterapiler ve ev devam ürünleriyle desteklenmesinde fayda vardır.

Bilgi ve Danışma Formu

Ziyaretçi Yorumları

Meslek hayatı boyunca çok sayıda yurt içi ve yurt dışı eğitim kongreleri sempozyumlar ve estetik kozmetik dermatoloji alanında kurslara katılmıştır. Uzman Doktor Sevda Demirbulak 2022 yılı itibari ile siz değerli danışanlarına ve hastalarına kendi kliniğinde hizmet vermektedir.