Treadlift İple yüz germe fiyatları

Treadlift İple yüz germe fiyatları

Paylaş:

Ameliyatsız iple yüz germe son yıllarda teknoloji ve uygulama tekniklerinin gelişmesiyle birlikte artan bir trend haline geldi. İşlemin lokal anestezi ile ofis ortamında yapılabilmesi, kişiyi sosyal hayattan koparmayışı ve yan etkilerinin çok minimal düzeyde olması elbette uygulama kolaylığı sağlamamaktadır. Bu saydığımız sebeplerden de danışanlarımızın sıkça tercih ettiği işlemlerin başında gelmektedir.

Ameliyatsız iple yüz germe işlemi fiyatları ipin germe gücüne, kalitesine, ipin sayısına bağlı olarak değişebilmektedir. Etkinliği belirleyen en önemli unsurların başında ise işçilik ve ip sayısı gelmektedir. Ne kadar sık ip uygulanırsa o kadar çok germe etkisinden faydalanmak mümkün olur. İplerin yüzeyel olmaması ve tam doğru düzlemde olması da klinik sonucu etkileyen faktörlerdendir.

Kliniğimizde eriyebilen PDO(polidiakson) Moulding Cog iplerle ameliyatsız yüz ve boyun germe işlemi yapmaktayız. İşlem ortalama 1 saat sürmektedir. Lokal anestezi ile uygulanmaktadır. Tüm yüz ip uygulamalarında ortalama 8 ip kullanıyoruz. Boyun germe ihtiyacınız var ise 2-4 ip eklemek durumunda kalıyoruz. İple kaş asma ihtiyacınızda 4-6 ip genellikle yeterli olmaktadır.

Özetlersek her uygulamada olduğu gibi iyi sonuç almak için uzman hekimlerce uygulanan ve FDA onaylı ürünleri tercih etmek faydanıza olacaktır. İnternet ortamında fiyat paylaşmak sağlık bakanlığınca uygun görülmediği için iple yüz askılama fiyat bilgisi için klinik telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Telefon numaramız ve whatsap iletişim hattımız +90 554 790 78 97

 

Bilgi ve Danışma Formu

Ziyaretçi Yorumları

Meslek hayatı boyunca çok sayıda yurt içi ve yurt dışı eğitim kongreleri sempozyumlar ve estetik kozmetik dermatoloji alanında kurslara katılmıştır. Uzman Doktor Sevda Demirbulak 2022 yılı itibari ile siz değerli danışanlarına ve hastalarına kendi kliniğinde hizmet vermektedir.