LEKE TEDAVİSİ – ENZİM PEELİNG

LEKE TEDAVİSİ – ENZİM PEELİNG

Paylaş:

Cosmelan-Dermamelan cildin yaşlı görünümü, yaşlılık lekeleri, yüzdeki aşırı pigmentasyondan kaynaklanan lekeler, derideki koyu lekeler (spotlar), melasma, cholasma, akne izleri, U.V. kaynaklı lekeler, kısacası doğduktan sonra oluşmuş tüm leke problemlerinin çözümünde kullanılan leke tedavi kitleridir.

Nasıl uygulanır?

Enzim peeling sistemi çok sayıda enzim ve meyve asitlerinden oluşan kremler şeklinde bulunur. Dermatolog kontrolünde cilde tek seansta uygulanır belli süreler beklendikten sonra temizlenir. Tek seans ve 3 hafta içinde lekelerinizden tamamen kurtulmuş olursunuz.

Lekeler geri gelir mi?

Leke tedavisi zordur ancak bu tedavi sonrasında doktorunuzun tedavi önerilerine tamamen uyarsanız ve güneş koruyucu ihmal etmezseniz lekeler geri gelmez.

Hangi bölgelerde kullanılır?

Yüz, boyun, dekolte ve el sırtında kullanılabilmektedir.

Uygulama ne kadar sürer?

Ortalama süresi 10 dk’dır.

Tedavi sonrası nelere dikkat edilmelidir?

Doktorunuz size gereken ilaçları verecektir. Talimatlara doğru ve eksiksiz uygulamak gerekir. Güneş koruyucu kremler en önemlisidir.

Tedavi sırasında ve sonrasında ağrı yanma hisseder miyim?

Hayır tedavi tamamen ağrısızdır. Uygulama sonrası 1 hafta kadar deride kızarıklık ve kabuklanma olur.

Bilgi ve Danışma Formu

Ziyaretçi Yorumları

Meslek hayatı boyunca çok sayıda yurt içi ve yurt dışı eğitim kongreleri sempozyumlar ve estetik kozmetik dermatoloji alanında kurslara katılmıştır. Uzman Doktor Sevda Demirbulak 2022 yılı itibari ile siz değerli danışanlarına ve hastalarına kendi kliniğinde hizmet vermektedir.